«UA: Перший», «UA: Крим» і «UA: Культура» покажуть 12-годинний спецпроект до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Спецпроект «День пам’яті Героїв Небесної сотні» — це 12-годинний прямоефірний марафон, що складатиметься з кількох тематичних блоків, повідомила прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Спецпроект до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні триватиме на всіх каналах Суспільного синхронно з 9:32 до 12: 00, з 12:01 до 13:00, з 13:47 до 14:40, з 16:58 до 18:00, з 20:27 до 21:00. Філії будуть мати включення у рамках спецпроекту.

«Розпочнемо о 9:30 після випуску новин студією з Ольгою Сніцарчук Olha Snitsarchuk, до якої згодом приєднається Данило Мокрик Danylo Mokryk. Наш ефір поділений на кілька тематичних блоків, першим з яких стане відновлення хронології подій – ми зробимо низку включень з місць Революції Гідності, доповнивши їх зйомками 2014 року.

Наступний блок – Майдан у регіонах, включення та сюжети з міст, де відбувалися не менш драматичні та важливі події, аніж у центрі країни. Далі стартує низка дискусій під проводом Андрій Куликов, що висвітлюватимуть важливі теми – як відображено Революцію Гідності у сучасній культурі, як Майдан формував нових лідерів, чому досі не розслідувані злочини 18-20 лютого, а також як говорити про Революцію з дітьми і як з ними про це говорять сучасні підручники історії», – написав на фейсбук-сторінці виконавчий продюсер телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін

О 12:00 усі телеканали Суспільного мовлення вшанують пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Ввечері суспільні телеканали покажуть короткометражний документальний фільм «5 портретів Майдану», в якому події 2014 року звучатимуть у контексті 2019-го. Фільм  підготувала команда Суспільного телеканалу «UA: Культура». У ньому п’ять різних аспектів Революції Гідності будуть висвітлені крізь історії п’ятьох героїв: журналіста Богдана Кутєпова, художниці Лесі Хоменко, перформерки Алевтини Кахідзе, художника Максима Вегери та автора VR-реконструкції подій на Майдані Олексія Фурмана.

У цей день, приблизно о 17:00, у межах спецпроекту відбудеться включення наживо із засідання Радбезу ООН, де Президент України Петро Порошенко робитиме доповідь про окуповані території України.

Фото: з фейсбук-сторінки Наталки Позняк

comments powered by Disqus