«UA: Перший» шукає кореспондентів на новини

Про це у себе на сторінці у Facebook написав виконавчий продюсер інформаційного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Федір Скрипник.

За його словами, з перваг – незалежність, з «мінусів» – «легко не буде».

«UA:Новини , що виходять в ефір на UA:Перший , шукають кореспондентів! Можна довго розписувати всю красу роботи в нашому колективі, але обмежусь одним. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Ви ніколи у нас не зніматимете джинсу, няких заказух, мочилова та поцілунків представників влади чи опозиції. Це ми вам гарантуємо! Легко не буде! Просто одразу попереджаю», – зазначив виконавчий продюсер.

Вимоги: : досвід роботи в новинах.

Резюме з посиланнями на сюжети просять надсилати на адресу inform@news.ntu.ua.

Нагадаємо, на «UA: Першому» випуски новин виходять  о 6:30, 7:00, 8:00, 9:00, 9:25, з сурдоперекладом – о 13:00 15:00, 18:00, 21:00. У всіх філіях НСТУ створені Бюро радіоновин, які вироблять сюжети як для власних телеканалів і радіо, так і для «UA: Першого». Головним керівником у НСТУ у новинах є генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський, якому підпорядковуються всі новинарі компанії. 

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», з 2 квітня 2018 року Суспільний мовник об'єднав три різні інформаційні випуски на каналі «UA:Перший» в один. Про новини культури та світу, як і про інші події дня,  тепер розповідають у випусках новин о 18:00  та 21:00.

Додамо, що з 23 квітня 2018 року с силу вступає новий штатний розпис зі збільшеними вдвічі окладами.Як повідомили у НСТУ, збільшено оклади не керівному складу працівників в середньому майже вдвічі (середній оклад по компанії наразі 9741 грн в Центральній дирекції у Києві. За попередніми даними, журналіст, кореспондент, редактор, випусковий ефіру, артист оркестру (симфонічного, камерного), артист хорового колектив (академічного), артист-вокаліст, художник-постановник отримуватимуть мінісмум 8 300 грн. (максимальний оклад 16 600 грн) тощо.

Варто зазначити, що ГО «Детектор медіа» проводить моніторинг новин, які виходять на каналах НСТУ. Згідно з моніторинговим звітом, у березні у новинах на «UA: Першому» найбільше порушували дотримання балансу думок.

comments powered by Disqus