«UA: Перший» проведе кубок України з фрі-файту у форматі телевізійного шоу

Про це йдеться на сайті «UA: Перший».

Керівник дирекції спортивних програм Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Нікіта Хорозов розповів, що заплановано чотири серії проекту «Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України». У ньому візьмуть участь шість команд із різних областей України по 5 бійців у різних вагових категоріях.

«Це не просто трансляція змагань з коментарем за кадром, ми плануємо зробити глядача співучасником усього, що відбуватиметься, – відтворити атмосферу, настрій. Це велика колективна робота усієї творчої групи. Прямі включення, коментарі експертів, цікаві факти з історії спорту та життя усіх героїв програми. У кожному випуску проекту багато розповідатимемо про учасників, їхню підготовку і тренування, думки про суперників, емоції після бою. Також ставитимемо питання тренерам, які бачать поєдинки з іншої сторони. Ну і безпосередньо показуватимемо усі бої турніру, які завершаться фінальним боєм за чемпіонство», – сказав Нікіта Хорозов.

За його словами, вже давно були плани запустити проект, в якому поєдинки з різних видів спорту відбуватимуться у приміщеннях НСТУ.

«Федерація фрі-файту України стала нашим першим партнером, з яким ми стартуємо. Вже збудовано спеціальний майданчик в одному з павільйонів, де відбуватиметься командний турнір», – додав пан Хорозов.

Він планує на цьому майданчику  проводити турніри з важкої атлетики, настільного тенісу, більярду, спортивних танців, хоче запустити масове виробництво на цій локації.

«Багато суспільних мовників світу практикують показ цікавих спортивних подій, які гарантують гарні рейтинги, і ми також вирішили піти цим шляхом. Тож поки думаємо, які ще корисні й цікаві для глядачів телевізійні формати можна робити в рамках суспільного», – додав Нікіта Хорозов.

Засновник фрі-файту, президент міжнародної федерації фрі-файту Андрій Старовойт пояснив, що фрі-файт – це вільний бій.

«І це не просто бій із суперником, це, перш за все, філософія, яка передбачає безкомпромісний бій із рабством власного "Я", з вадами свого тіла», – розповів пан Старовойт.  

Перший випуск будуть записувати у приміщенні НСТУ 28 та 30 березня з 09:30 до 14:00. «UA:Перший» спільно із Всеукраїнською федерацією фрі-файту та контактних єдиноборств запрошує взяти участь у записі телевізійної версії змагань Кубка України з фрі-файту. На майданчику зустрінуться шість найкращих команд із різних областей України. У турнірі візьмуть участь 30 найтитулованіших бійців з фрі-файту, йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Зазначимо, фрі-файт – це чоловічий вид спорту, який народився у селищі Коцюбинське Київської області. У 1998 році основоположник стилю фрі-файт Андрій Старовойт офіційно зареєстрував спортивний клуб «Пересвіт», у якому фрі-файт пройшов шлях становлення від аматорського до професійного виду спорту.

Нагадаємо, 26 березня «UA:Перший» запустив проект «Перший на селі» про малий і середній бізнес у сільських місцевостях. Під час програми експерти і фахівці дають поради, як розпочати аграрний бізнес з нуля.

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus