«UA: Перший» покаже чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який проходитиме в Києві

У ці дні до української столиці з’їдеться близько 140 спортсменів із 23 країн світу. Головною ареною чемпіонату буде палац водних видів спорту «Ліко», який вміщує 450 глядачів і повністю відповідає вимогам Європейської Федерації, йдеться нас сайті «UA: Першого».

Телеканал покаже 12 червня о 16:30 урочисту церемонію відкриття чемпіонату, о 17:00 в ефірі – перші командні змагання спортсменів.

Головна тренер української збірної Тамара Токмачова розповіла, що українську команду представлятимуть на чемпіонаті Європи 12 спортсменів, які вибороли це право за підсумками виступів на чемпіонаті України. «Склад нашої команди оновлений. Вперше до збірної увійшли зовсім юні стрибуни, для яких ці старти стануть першими офіційними змаганнями такого рівня у складі дорослої збірної. Для них – це перша сходинка у підготовці до Олімпійських ігор в Токіо-2020», – додала вона.  

Нагадаємо, телеканал «UA: Перший» може стати офіційним транслятором матчів Української Прем'єр-ліги, яка триватиме з липня 2017 року до травня 2018 року.

Фото з сайту ukr.media

comments powered by Disqus