«UA: Перший» отримав права на трансляцію Дефлімпіади

В ефірі транслюватимуться змагання з легкої атлетики, плавання, єдиноборств, ігрових видів спорту та інших спортивних дисциплін за участю українських спортсменів, передає прес-служба телеканалу.

«На відміну від Паралімпійських ігор, які вже мають успішну історію телепоказу, жоден український телеканал ще не транслював Дефлімпіади. Ігри не мають міжнародного транслятора, не має досвіду передачі багатоканального телесигналу. Але цього разу турецькі телевізійники організували показ змагань із різних майданчиків і, зрештою, із великою затримкою надали UA:Перший можливість отримувати картинку шляхом цифрового та супутникового зв’язку. На жаль, поки Ігри транслюються не у повному обсязі, ми маємо можливість показати лише ті змагання, які надає нам турецький мовник», – розповів керівник творчого об’єднання «Спорт» Національної суспільної телерадіокомпанії України Нікіта Хорозов.

За підсумками перших шести днів Дефлімпіади українські спортсмени вибороли 46 нагород, серед яких 8 золотих 15 срібних і 23 бронзові медалі. Наша збірна впевнено утримує другу сходинку у командному медальному заліку.

Нагадаємо, «UA: Перший» щовечора показує найцікавіші моменти Дефлімпійських ігор-2017 у програмі «Щоденниках Дефлімпіади-2017». Перший випуск програми вийшов 19 липня о 21:30.

Додамо, журналісти Телевізійної служби новин каналу «1+1» напередодні відкриття Дефлімпійських ігор - змагань для людей, які не чують – записали відео мовою жестів на підтримку української збірної.

Дефлімпійські ігри – спортивні змагання найвищого рівня, які проходять раз на чотири роки, для людей, що не чують або мають вади слуху. Цього року Україну на Іграх представляють 217 спортсменів. Загалом у ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх беруть участь понад 5 тисяч спортсменів з вадами слуху зі 109 країн. Вони змагаються у 16 індивідуальних та 5 командних видах спорту.

Фото: скріншот із відео на YouTube 

comments powered by Disqus