«UA: Перший» наживо покаже урочисті богослужіння Різдва західного обряду

Наживо урочисті богослужіння Різдва християн західного обряду можна буде також подивитися також на сайті телеканалу. Повтор відбудеться наступного дня, 25 грудня, о 09:30, йдеться на сайті «UA: Першого».

25 грудня, о 12:05 «UA: Перший» покаже концерт симфонічного оркестру K&K Philharmoniker (Австрія). «Близько сотні музикантів і стільки ж виступів щорічно в кращих залах Європи. 22 студійні записи і тисячі слухачів, які викладають чималі гроші за квитки, щоб почути виконавців наживо. Це – про оркестр K&K Philharmoniker, який в 2002 році заснували у Львові два приятеля – українець Олег Станкевич та австрієць Маттіас Георг Кендлінгер. Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker виконує легку для сприйняття, невимушену, чарівну музику, яка створить атмосферу незабутнього свята», – анонсують на телеканалі.  

О 12:55 – пряма трансляція різдвяного послання та апостольського благословення для Риму й цілого світу Святішого Отця Франциска з Площі Святого Петра у Римі. Папа Римський благословлятиме світ 65-ма мовами, серед яких вже традиційно буде й українська.

О 13:50 до уваги глядачів двосерійний художній фільм «Святий Августин» про єпископа Гіппони. У V столітті нашої ери Римська імперія та її столиця потерпали від нашестя вандалів. На руїнах імперії протистояли один одному ранні християни і язичники. Августин – колишній оратор, який став єпископом міста Гіппон, був свідком всіх тих подій.

Нагадаємо, 24 і 25 грудня на першому каналі «Українського радіо» і на радіо «Культура» транслюватимуть літургійні богослужіння з Ватикану за участю Святішого Отця Франциска.

comments powered by Disqus