«UA: Перший» на Святий вечір наживо покаже богослужіння з Володимирського собору і Києво-Печерської лаври

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомила прес-служба телеканалу «UA: Перший».

Урочисті богослужіння з Володимирського собору і Києво-Печерської лаври розпочнуться в ефірі о 17:00, які можна дивитися на сайті телеканалу і на каналі «UA: Першого»  на YouTube.

Після вечірнього випуску новин, що завершиться о 21:30, «UA: Перший» покаже святкову музичну програму «Різдвяний вертеп».

«"Щасливого Різдва (Різдвяний Вертеп)" – святкова музична програма у двох частинах. У першій частині зірки завітають в гості до народного артиста України Івана Поповича. Святковий настрій глядачам даруватимуть Алла та Максим Кудлай, Іво Бобул, Світлана та Віталій Білоножки, Павло Зібров, Оксана Пекун, Катерина Бужинська, Наталя Бучинська, Illaria, Матіас, Надія Крутова-Шестак, Павло Дворський, Віктор та Олександр Павліки, Ірина Федишин, Михайло Грицкан, Ніколо, Дмитро Яремчук, Олександр та Софія Злотники, Марта Спіженко, Наталя Валевська, Алла Попова, Олена Яловик, ВІА "Кобза", квартет "Гетьман", Ніна Кірсо та інші. У другій частині – більш святковій, різдвяній – ведучими музичної програми будуть народний артист Анатолій Гнатюк та співачка Роксолана», –повідомили «СМ» у прес-службі.  

Варто зазначити, що з 5 по 8 січня «UΛ:Перший» транслюватиме наживо усі гонки четвертого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2016-2017, який пройде в Оберхофі (Німеччина).

На Різдво, 7 січня, о 09:00 телеканал повторить богослужіння Святого вечора. О 13:35 його продовжить «Різдвяний вертеп», о 16:30 – художній фільм «Десять заповідей», о 19:50 і 21:25 – «Вечір пам’яті Назарія Яремчука» у двох частинах

У неділю, 8 січня, о 21:30 телеканал покаже концертну програму «Різдво на двох» Павла Табакова. Це будуть нові інтерпретації уже знаних колядок – як традиційних, так і авторських.

comments powered by Disqus