«UA: Перший» майже 200 годин наживо транслював Олімпійські та Паралімпійські зимові ігри — 2018

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» в інтерв’ю розповіла член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальна за розважальний напрям діяльності, Олександра Кольцова.

На запитання скільки загалом ефірного часу пішло на висвітлення Олімпійських та Паралімпійських зимових ігор — 2018, вона відповіла:

«Близько 146 годин прямого ефіру і 34 години в запису Зимових Олімпійських ігор та 50 годин прямого ефіру і 30 годин у запису Паралімпійських».

За її словами, фан-зону, яка вперше діяла у приміщенні «Олівця» під час Олімпійських ігор, відвідало 10 тисяч осіб. «Через різницю в часі з Кореєю було прийнято рішення дати можливість людям приходити і вболівати вночі, це дуже незвичний досвід і для нас, і для публіки. Приходили родичі спортсменів, також було дуже приємно бачити людей пенсійного віку, для яких "Олівець" став на якійсь час клубом», – додала пані Кольцова.

Нагадаємо, Зимові Олімпійські ігри-2018 пройшли із 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані. В ефірі «UA: Перший» глядачі побачили змагання з різних видів спорту. Олімпіаду-2018 активно висвітлювали і інші канали Національної суспільної телерадіокомпанії України, зокрема «Українське радіо», «UA: Культура» та філії Суспільного.

Дванадцяті Зимові Паралімпійські ігри 2018 пройшли з 9 березня по 18 березня у Пхьончхані, Південна Корея. Під час Ігор в «Олівці» діяла фан-зона з кількома локаціями.

Фото: Facebook-сторінка UA: Спорт

comments powered by Disqus