«UA: Перший» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу цілий день показуватиме фільми про Крим

Про це йдеться на сайті «UA: Першого».

На телеканалі зазначили, що мовлення розпочнеться о 6:00 документальною стрічкою «Христина. Кримське соло» про талановиту дівчинку-піаністку Христину Михайличенко. Її родина була вимушена переїхати з анексованого Криму на Київщину. Христина є лауреатом українських та міжнародних премій, відома в Європі і США, дає сольні концерти з оркестром. Повторний показ відбудеться о 15:35.

О 6:35 – стрічка режисера Петра Мироненка «Кримські татари: "Крим – наш!"», героями якої стали свідки депортації, а також політв’язні Мустафа Джемілєв і Зеврі Куртбедінов.

О 9:05 – фільм «Крим. Нескорений» про життя жителів Криму, що брали участь в акціях протесту проти російського вторгнення на територію півострова.

О 9:40 – документальна стрічка «Есе про Крим» про життя кримських татар, що наразі проживають на Волині.

О 10:30 – документальний фільм «Межа очікування», який розкриє подробиці життя двох родин із Криму та з Луцька, що постраждали через напад Росії на Україну.

О 12:00вшановування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу хвилиною мовчання.

О 16:40 – «Крим. Спротив» про іноземного дослідника Джеймса, який приїхав у Крим, щоб вивчати багатонаціональні етноси. Він став свідком окупації півострова Росією. У фільмі Джеймс розповість правду без прикрас.

Телеканал «UA: Крим» також упродовж дня показуватиме документальні фільми про Мустафу Джемілєва, Ільмі Умерова та інших відомих кримчан.

О 15:15 телеканал покаже спецпроект до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

«UA: Крим» на своїй офіційній сторінці у Facebook транслюватиме наступні заходи:

О 16:00 – церемонія відкриття заходу до 74-ї річниці депортації кримськотатарського народу. Виступи офіційних осіб.

О 16:45 – концерт – реквієм до 74-ї річниці депортації кримськотатарського народу.

О 17:00 – иїзна студія до 74-ї річниці депортації кримськотатарського народу.

Нагадаємо, Суспільний мовник розпочав важкий діалог про те, чому інформація про анексований Крим  майже зникла зі шпальт та ефірів українських ЗМІ.

Додамо, «UA: Крим» та «UA: Перший» показали телемарафон та спецпроект 26 лютого, до Дня спротиву Криму російській окупації. 

Фото: Facebook-сторінка «UA: Крим»

comments powered by Disqus