У телецентрі «Олівець» дітям роздають розмальовки про працівників Суспільного

Про це повідомив у себе на сторінці у Facebook голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«В Олівець стало приходити стільки дітей, що доводиться робити для них окремі guides. В прийнятних для них форматах. У даному випадку – розмальовка. PS - в обличчя впізнав Романа Коляду, Дмитра Хоркіна та Майкла Щура. Решті не пощастило», – написав він.

Пан Аласанія додав сайту «Суспільне мовлення», що макет розмальовки  на ентузіазмі розбили співробітники НСТУ. «Самі роздрукували наклад в декілька десятків, та й роздаємо дітям, що приходять. Скільки вистачить. Цього разу сповідували підхід Better done than perfect», – пояснив голова правління НСТУ.

За його словами, розмальовки про Суспільне не для продажу.

Директорка департаменту зв’язків із громадськістю та ЗМІ НСТУ Вікторія Сидоренко розповіла, що оскільки у ці дні багато дітей приходять до телецентру на екскурсії, то виникла потреба мати їм якісь невеликі подарунки. «Крім того, це спосіб пояснити нашим найменшим гостям, що таке Суспільне, хто тут працює», – зазначила вона.

Розмальовку розробив департамент організаційної роботи, керівником якого є Катерина Логгінова. Саме цей департамент опікується простором UA: HUB, який з літа 2017 року функціонує на першому поверсі в « Олівці» та Музеєм телебачення.

Усі зображення для розмальовки створила ілюстраторка Марина Шкалікова

Нагадаємо,  у холі телецентру з 9 по 25 лютого діє офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018, куди вхід безкоштовний. Вона складається з різних майдаників: лекторій, ігрова зона, виставка, прес-зона та радіостудія, звідки щодня виходить прямоефірна програми «РадіоДень». У прес-зоні в режимі онлайн транслють одразу сім відеопотоків з Зимових Олімпійських ігор-2018, в той час як в ефірі «UA:Першого» йде лише один із них. Також у фан-зоні передбачена й музична програма. В лютому тут відбудеться декілька концертів за участю талановитих українських гуртів.

Фото: Facebook-сторінка Зураба Аласанії

comments powered by Disqus