У телецентрі на Мельникова, 42 працюватиме два кафе

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказав  виконавчий директор Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна селерадіокомпанія України» Олександр Лієв.

За його словами, на аукціоні, який НСТУ проводила на торговельному майданчику Zakupki.Prom.ua, виграли дві компанії, що запропонували в чотири рази вищі суми за стартові. Кафе працюватимуть на першому поверсі 21-поверхової будівлі телецентру.

НСТУ оцінила заклад громадського харчування за умови відсутності алкогольних напоїв (площею 38,4 кв.м) у розмірі 6 259,20 грн. з ПДВ. ТОВ «Пироги та друзі» запропонувало 23 000, 00 грн. з ПДВ. На аукціон подалися ще п’ять компаній: ФОП «Титоренко Катерина Олексіївна»,  ФОП «Міхалевська Надія Вікторівна», ФОП «Асатуров Роман Ваганович», ФОП «Ястребова Марія Олександрівна» та Єрмолаєва Олена Валеріївна. Вони запропонували від 19 500,00 грн. з ПДВ до 12 000,00 грн. з ПДВ. Їхні пропозиції не розглядалися, зазначено на Zakupki.Prom.ua.

НСТУ поставила початкову ціну за заклад громадського харчування за умови відсутності алкогольних напоїв (площею 52,8 кв.м) у розмірі 8 659,20 грн. з ПДВ. ФОП «Ганна Олександрівна Мігоцька» запропонувала 40 000,00 грн. з ПДВ. В аукціоні взяли участь ще 6 компаній: ТОВ «Пироги та друзі», ФОП Михалевич Андрій Петрович, ТОВ «Техносалік», ФОП «Асатуров Роман Ваганович», Ткаченко Андрій Юрійович, Кулик Артем Васильович.

«Будівля розташована в Шевченківському районі міста Києва поблизу Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр». Приміщення знаходиться на першому поверсі 21-поверхової будівлі. Кількість працівників, які постійно перебувають у будівлі, — понад 1200 осіб. Цілодобова охорона, паркінг, комунікації (водопровід, опалення, електроенергія, вентиляція, пожежна сигналізація). Поряд розташовані спорткомплекс, супермаркет, банк, пошта, автозаправка, 5 хвилин до станції метро "Дорогожичі"», – йдеться в описі об’єкта оренди.  

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року Національна суспільна телерадіокомпанія України виставила на аукціон у ProZorro права оренди на чотири приміщення у телецентрі на вул. Мельникова, 42. Перший лот – виробничі приміщення площею 193,6 кв. м на другому поверсі будівлі телецентру.

Ще два лоти – приміщення під заклади громадського харчування за умови відсутності алкогольних напоїв. Обидва розташовані на першому поверсі, перше – площею 38,4 кв. м, друге – 52,8 кв. м.

Четвертий лот від НСТУ – приміщення під аптеку, також на першому поверсі будівлі телецентру (відмінений). 

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus