У січні «UA: Перший» покаже другий сезон концертів-автопортретів «Сильна доля»

1tv.com.ua

Загалом у другому сезоні буде дванадцять концертів-автопортретів за участі Ніни Матвієнко, Тараса Чубая, Христини Соловій, Alyosha, Каті Чілі, гуртів «Без Обмежень», «Піккардійська Терція», Kozak System, «СКАЙ», Yurcash та Hudaki Village Band, повідомляє  телеканал на своєму сайті.

«У другому сезоні ми зробили більший акцент на творчості легендарних українських артистів, але для широкої аудиторії відбудеться кілька знайомств із виконавцями, що добре відомі та авторитетні у вузькому колі фахівців. Це музичний арт Каті Чілі і фольк гурту HudakiVillageBand, які існують двадцять років і більше популярні у Європі, чим в Україні», – сказав керівник програми «Сильна доля», музичний продюсер розважального напряму Суспільного Олександр Стасов.

За його словами, Суспільне ставить собі за мету представляти у проекті широку жанрову палітру сучасної української музики.

«Створюємо галерею українських культурних героїв — самобутніх артистів, які прославилися завдяки таланту й майстерності. "Сильна доля" розкриває артиста через його працю, поразки й досягнення. Головний меседж програми — за успіхом стоїть невпинна праця, насамперед над собою. "Сильна доля" − це історії, які мають надихати займатися улюбленою справою тут і зараз, незважаючи ні на що», − додав Олександр Стасов.

Нагадаємо, з 1 червня по 27 липня 2018 року на Суспільному вийшов цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців «Сильна доля». Унікальність нового музичного проекту в тому, що він поєднав два формати — повноцінний тривалий концерт сучасних українських музикантів і справді інтимні монологи його учасників. Радіоверсія програми «Сильна доля» виходить в ефірі радіо «Промінь».

comments powered by Disqus