У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми

Концепція проекту розроблялася за підтримки міжнародних партнерів, зокрема, Deutsche Welle, BBC Media Action та МЗС Німеччини, повідомляє прес-служба НСТУ.

27 листопада відбулася перша координаційна зустріч і тренінг для представників департаментів управління персоналом та юристів регіональних філій Суспільного.
Учасники зустрічі познайомилися з керівниками відповідних напрямів центральної дирекції НСТУ, а також обговорили основні зміни в регіональній структурі мовника з виконавчим директором Олександром Лієвим і технічним директором Юрієм Бойчуком, йдеться на сайті «UA: Перший».

Як зазначили у компанії, під час сесії «запитань і відповідей» представники філій поділилися своїми думками щодо нововведень. Зокрема жваве обговорення відбулося довкола розподілу обов’язків продюсера й менеджера філії. Окрім цього, багато питань стосувалися нової системи контролю та управління доступом.

Опісля представники регіональних філій взяли участь у навчальному семінарі, присвяченому принципам роботи в команді й ефективній комунікації, який провела сертифікований бізнес-тренер Зоя Гаркавенко. Учасників семінару розподілили на команди з 5-7 осіб. Кожна група визначила й сформулювала одну найнагальнішу проблему в контексті змін у своїй роботі, а також окреслила шляхи її вирішення. Потім члени інших команд запропонували свої бачення цих проблем і альтернативні рішення. Таким чином, унаслідок обміну думками було визначено основні ризики, пов’язані зі змінами в структурі Суспільного й напрацьовано шляхи їх мінімізації.

За словами учасників тренінгу такий обмін думками був надзвичайно цінним. «Добре, що зібралися представники усіх філій. Розумію тепер, що в усіх майже ті самі питання і труднощі, і їх потрібно поступово вирішувати. Звісно, для центральної дирекції це теж новий шлях, і нормально, що не можна передбачити все на 100%. Тому було важливо поспілкуватися безпосередньо з керівництвом ПАТ "НСТУ". Дуже сподіваюся, що напрацьовані на зустрічі пропозиції врахують», – розповіла керівниця департаменту юридичного забезпечення Одеської регіональної філії Суспільного Наталія Сасова.

Виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв подякував учасникам зустрічі за спільну роботу й наголосив: «Це не остання робоча зустріч для нас. Центральній дирекції потрібна думка з регіонів. Адже тільки разом ми можемо побудувати ту регіональну структуру Суспільного, яка запрацює на всіх рівнях.

Цього тижня ми також зустрічатимемося з представниками комерційних відділів і технічних служб»
.

Нагадаємо, у філіях Суспільного мовлення новинарів навчають працювати як єдиний інформаційний організм.

Як уже повідомлялося, НСТУ завершила другий етап навчання фахівців суспільно-політичного напрямку філій. З вересня по жовтень член правління НСТУ, відповідальний за суспільно-політичний напрям, Роман Вінтонів, менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей,  тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов проводили тренінги у Дніпрі, Кропивницькому, Вінниці та Луцьку.

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus