У новому сезоні Суспільне мовлення робитиме late night show та хард-ток – Андрій Сайчук

Одна з них – це власне late night show, про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому на сайті «UA: Перший».

За його словами, late night show в Україні ніхто не робить. «В Росії – це "Вечірній Ургант", в США – шоу Джиммі Феллона. Це надзвичайно дорогий іміджевий продукт, але він для нас надзвичайно важливий. Це альтернатива для людей, котрі незадоволені гумором, який пропонують інші телеканали», – сказав пан Сайчук.

Він зазначив, що також планує зробити класичний хард-ток, а в якості ведучого спробувати когось несподіваного.

«Що для нас ідеальний хард-ток? Це коли гість прийшов із готовими відповідями на готові запитання і знає, як з’їжджати з теми. І тут хард-токер ламає йому всю схему іншими запитаннями, але про те саме. І гість не знає, що робити. Все, що райтер йому написав, ламається і з людини починає "вилазити" щось справжнє», – пояснив генпродюсер.  

Андрій Сайчук розповів, що повноцінно новий сезон стартує наступного року, у 2018-му. До жовтня нова команда зробить апгрейд кількох проектів.

«Наприклад, програма "Світло", як на мене, має величезний нерозкритий потенціал. Священики – це люди, які можуть говорити від консервативної частини суспільства, будучи моральними авторитетами для людей. Тому саме вони мають обговорювати гострі питання, на які немає однозначної відповіді, – політику, соціальні проблеми, реформи тощо», – додав він.  

Пан Сайчук зазначив, що залишиться і програма-рекордсмен українського телебачення – «Надвечір’я», започаткована Тамарою Щербатюк. «Ми хочемо її дещо переформатувати, зробити більш життєлюбною. Це той випадок, коли популярне робитимемо добрим, інакше люди ідуть за цим на інші комерційні телеканали, які фарширують їм мозок усіляким непотребом», – додав він.

Також Андрій Сайчук сказав, що в ефірі залишаться «Війна і мир», ток-шоу «Вересень», програми журналістських розслідувань «Схеми», «Слідство. Інфо», «Наші гроші», економічний тижневик «Перша шпальта» і програма «Перший на селі».

Нагадаємо, в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» член правління НСТУ Юрій Макаров сказав, що його програма «Війна і мир» повернеться на «UA: Перший» з 20-го вересня. «У нас були генеральські плани щодо розширення. Ми хотіли додати новини з фронту, щоб війна була присутня у кадрі, збільшити рубрики, доповнити інфографікою. Ми не маємо ресурсу для того, щоб робити програму повноцінною інформаційно-аналітичною. На нас дивляться як на базік. Ми домовлялися з Міністерством оборони, розраховую, що з Нового року ми все ж перейдемо на розширений формат, і це будуть не просто рефлексії довкола війни», – пояснив пан Макаров. 

comments powered by Disqus