У новому сезоні програму «Культурна афіша здорової людини» на Суспільному записуватимуть у різних містах України

Про це в інтерв’ю, опублікованому  на сайті «UA: Перший», сказала ведуча ведуча програми Настя Шевченко.

«Наша програма анонсує культурні події не лише в Києві, але й по всій Україні. Найважливішим і найбільш цінним у другому сезоні буде те, що ми кожен випуск записуватимемо в новому українському місті. Недостатньо лише декларувати на словах, що Україна – різнорідна і цікава, нам потрібно це продемонструвати. Мені хочеться показати, як сильно я люблю цю країну, і що ціную всі міста однаково», – зазначила вона.  

«Культурна афіша…»  стартує на суспільному каналі «UA: Перший» 13 квітня о 12:00. Наступні випуски виходитимуть в ефірі телеканалу щоп’ятниці, о 19:00, а також у цей же день о 20:00 на телеканалі «UA: Культура».

Наразі Настя Шевченко не знає, які саме міста і села ввійдуть у проект. «Зараз такий час, що ти ніколи не знаєш, яке селище набереться духу і влаштує якийсь шалений фестиваль. Наш сезон обмежений певною кількістю випусків, скоріше за все їх буде 12. Тому ми відвідаємо як мінімум 12 міст. Як розвиватиметься програма далі, я сказати не можу, але впевнена, що ми не зупинятимемося. І чим більше у нас буде можливостей, тим більше українських міст ми відвідаємо», – сказала ведуча.

За її словами, у Суспільного є регіональні філії, які самі знімають сюжети у своїх містах і надсилають для «Культурної афіші здорової людини». «У кожному випуску виходить близько дванадцяти різних анонсів. У першому сезоні ми не стикалися з такою кількістю культурних подій, щоб від чогось потрібно було відмовлятися», – додала вона.  

Про особливості проекту і завдання, які стояли у першому сезоні перед Настею Шевченко, читайте у статті Інни Долженкової «"Культурна афіша здорової людини": вакцина від шароварщини».

Програма на «UA:Першому» виходила щосереди, починаючи з 4 жовтня, одразу після випуску «Новини. Культура». Наприкінці грудня 2017 року проект призупинили.

Загальнодержавні та регіональні телеканали Національної суспільної телерадіокомпанії України частково опублікували нові проекти, які вийдуть у 2018 році, а також список програм, які будуть оновлювати.

Фото: Володимир Шевчук, сайт телеканалу «UA: Перший»

comments powered by Disqus