У Маріуполі запустили проект «Громадське телебачення Приазов'я»

Проект має сайт, на якому є тільки логотип і відео пілотного випуску, канал на YouTube, сторінку в соціальній мережі «Вконтакті». Наразі на жодному з цих ресурсів немає інформації про проект – тільки відео. Проте про «Громадське телебачення Приазов'я» є стаття на «Вікіпедії».

Як зазначено в ній, метою проекту є надання об’єктивної та неупередженої інформації про політичні, економічні, соціальні процеси та проблеми для жителів приазовського регіону. Завдання проекту – «забезпечити щотижневий аналітичний випуск новин Приазов'я та живе обговорення насущних проблем в регіоні у прямому ефірі за участі активістів, лідерів думок, публічних осіб та значимих діячів регіону». Також у статті зазначено, що ідея створення цього проекту належить патріотично налаштованим місцевим журналістам і громадським активістам, а виникла вона після звільнення міста силами АТО.

Перший випуск був 19 липня. Гостями ефіру стали місцевий священник УПЦ КП Володимир Коскін, етнофотограф і прес-секретар батальйону «Азов» Анна Сенік та організатор Врадіївської ходи Василь Любарець. Заплановано щотижневий вихід в ефір по суботах о 17:00.

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus