У коворкінгу на «UA: Першому» двічі на тиждень розповідатимуть про хід реформи Суспільного мовлення

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«По понеділках, під час перерви, з 12:30 до 13:30 – семінар "корисний", по конкретних скілсах (навичках – Ред.), читатимуть вузькі фахівці (особливості софту, робота з новою технікою і таке інше)», – повідомив Зураб Аласанія.  

Він додав, що по п'ятницях, 17:30-18:30 відбуватимуться зустрічі, де кожен із керівників НСТУ по черзі розповідатиме про проекти. Відбуватимуться тематичні презентації у форматі питання-відповіді.

«Йдеться не тільки про творчі проекти – нові програми або напрями – але і про адміністративні проекти – реформа той чи іншої галузі НСТУ. "Анонси" з розпорядком і темами будуть так само в холі, на вході, кожен знатиме і обиратиме те, що йому цікаво-потрібно», – повідомив Зураб Аласанія.

За його словами, в коворкінговому просторі у холі телеканалу на вул. Мельникова, 42 пройшла перша зустріч, на яку запросили новинарів із регіональгих філій, редакторів і журналістів. «Про реформу, про коли і як, про людей і техніку, про факти і стандарти», – сказав про тему зустрічі голова правління НСТУ.

Зураб Аласанія зазначив, що «представники філій НСТУ поїхали додому з новенькими ноутбуками (для новин). Кожна».

Нагадаємо, 17 липня у приміщенні телеканалу «UA: Перший» на першому поверсі облаштували громадський простір, в якому буде діятиме буккроссинг і відкрита лекційна зала, де відбуватимуться презентації нових проектів суспільного мовлення.

Фото Зураба Аласанії зі сторінки у Facebook

comments powered by Disqus