У День Збройних сил України три суспільні канали та філії покажуть відеоролики «Завдяки тобі»

Відео покликане пояснити, як можна подякувати захисникові без слів — просто приклавши долоню до серця, йдеться на сайті «UA: Першого».

«У коротких відеороликах знакові для українського суспільства постаті розповідають, чому кампанія важлива саме для них. Для участі у 24 нових роликах флешмобу команда Суспільного обрала представників з різних сфер життя. Музиканти, актори, дизайнери, журналісти, блогери, волонтери та громадські активісти розкажуть особисті історії, чому вони вдячні українським військовим», зазначили на Суспільному.

Суспільне стало головним медіапартнером національної кампанії подяки ветеранам, ветеранкам та військовим «Завдяки тобі», яку ініціювала громадська організація «Побратими» спільно з однодумцями. Кампанія стартувала у серпні, напередодні 27-ї річниці незалежності України.

Команда Суспільного допомогла організувати й провести флешмоб на підтримку кампанії вдячності. Над проектом від Суспільного працювала команда суспільно-політичного мовлення, зокрема виконавча продюсерка Марія Фрей (розробка ідеї), Дар’я Синельнікова (продюсерка флешмобу) та Олександр Попенко (оператор, режисер монтажу флешмобу).

Нагадаємо, 3 грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю в ефірі телеканалів суспільного мовлення «UA:Перший», «UA:Культура», «UA:Крим» вийшли міжпрограмні відеоролики з уроками жестової мови.

comments powered by Disqus