У День Незалежності Суспільне представить власний фільм «Військовий парад: ціна і цінності»

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

За повідомленням пресслужби, ідея створити документальне кіно «Військовий парад: ціна і цінності» виникла внаслідок протиріч щодо проведення військових парадів, які точаться в українському суспільстві протягом останніх років. Фільм розповідає про паради, що відбулися у роки незалежності України: якими вони були, коли і хто їх проводив, а також скільки вони коштували.

У документальній стрічці «Військовий парад: ціна і цінності» розкрита історія генерал-майора Збройних сил України Ігоря Гордійчука, який у 2014 році командував операцією із взяття під контроль Савур-Могили й отримав поранення під Іловайськом.

«Мене вразило спілкування з генералом Ігорем Гордійчуком. Під час Іловайської трагедії у 2014 році він отримав сильне поранення — був у комі. Потім не міг ходити і говорити. Саме його у 2016 році нагородили генеральськими погонами під час військового параду. Ми з ним говорили про недоліки і переваги проведення параду — наскільки це важливо для суспільства», — розповіла сценаристка фільму Аліна Степанець.

Нагадаємо, до Дня Незалежності Суспільний мовник також презентує документальний фільм «Мирний птах» власного виробництва.

comments powered by Disqus