У ближньому світі немає ніяких незалежних суспільних телерадіо – Ольга Герасим’юк

Про це Ольга Герасим’юк  написала на своїй сторінці у Facebook.

«Празький висновок. Печальний. 1.Щастя немає. 2. Так само, як щастя немає- немає в ближньому світі ніяких незалежних суспільних телерадіо», – зазначила вона.

За її словами, на конференції Боснія і Герцоговина заявила, що у них узагалі немає бюджету. «Вони сказали, що заздрять тим, в кого є хоча би поганеньке державне... Дуня Міятович сказала, що на її Батьківщині є найтяжчий тиск на суспільне – фінансовий», – додала пані Герасим’юк.

Вона також відмітила, що парламент Хорватії не лише не зацікавлений в суспільному, а ще й валить нацраду з тб  – бо не хоче її незалежності й спроможності.

На конференції також згадали Україну. Ольга Герасим’юк передає слова модератора, про те, що в Україні є жахлива проблема: медіа володіють олігархи.

«Однак Дуня Міятович, а також усі спікери повідомили, що, можливо, приклад Берлусконі щось пояснить... жодної країни не виявилося, де ситуація інакша – скрізь або власники-олігархи, або – політики, або хтось, за ким стоять політики й олігархи...», – передала настрій експертів перша заступний Нацради.  

Олексій Панич і Тетяна Лебедєва 

У конференції «Суспільне мовлення й демократія» разом з Ольгою Герасим’юк також беруть участь членами Наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва та Олексій Панич.

Нагадаємо, генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ через урізання фінансування із державного бюджету на 2017 рік, призначеного на розвиток суспільного мовлення в Україні. 9 листопада у проекті державного бюджету на 2017 рік, який Кабмін підготував до другого читання, фінансову підтримку НСТУ збільшили на 73 млн грн. Уряд пропонує фінансову підтримку НСТУ у розмірі 970 797,8 грн замість 1,2 млрд, які передбачені законом. 

Фото з Facebook Ольги Герасим'юк

comments powered by Disqus