Церемонію відкриття «Євробачення-2017» проведуть на території Софійського собору

Таке рішення прийняли під час робочої зустрічі представників Європейської мовної спілки (ЄМС), мовника-організатора Національної телекомпанії України (НТКУ), Київської міської державної адміністрації (КМДА), а також представники Стокгольма, де Єврошоу проходило у 2016 році, повідомляє телеканал «UA:Перший».

На зустрічі вирішили, що проведення  червоної доріжки відбудеться на Софійській площі. Звідти вона вестиме до території комплексу Софії Київської.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков зазначив, що Софійський собор за кордоном досить відомий тим, що внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО.  

Під час презентації він сказав: «Софія Київська зараз не діє як храм – це музей. Тому ми не порушимо жодних релігійних почуттів вірян». 

За його словами, для шанувальників конкурсу на Софійській площі встановлять екрани, на яких транслюватимуть церемонію відкриття, яка проходитиме на території Софії.

Церемонія відкриття – подія, яка зазвичай проходить в неділю, за шість днів до фінального шоу «Євробачення». Усіх учасників вітатимуть організатори та перші особи Києва. Після цього делегації відправляться до Євроклубу на офіційну вечірку з нагоди відкриття, йдеться у повідомленні.

Як зазначив керівник управління туризму КМДА Антона Тараненка, Євроклуб оргназують у Конгресно-виставковому центрі «Парковий», відомому більше як вертолітна площадка, збудована Віктором Януковичем. Там може поміститися близько чотирьох з половиною тисяч осіб. 

Нагадаємо, «UА:Перший» і СТБ готуються до відбору учасника «Євробачення-2017» від України. Заявки можна подавати з 1 вересня на сайтах тедеканалів. Проведення відбору у містах України пройде з 6 листопада 2016 року по 15 січня 2017 року. Першими членами журі стали  музичний продюсер Костянтин Меладзе та Джамала, яка принесла перемогу Україні на «Євробаченні-2016».

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія оголосив 9 вересня у Кабінеті Міністрів, що місто – господарем «Євробачення-2017» стане Київ. Шоу проходитиме в Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

19 вересня стало відомо, що у держбюджеті-2017 на підготовку та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» заплановано 455 млн 700 тис. грн. Це питання 21 вересня має розглянути та ухвалити Верховна Рада. 

comments powered by Disqus