Церемонія відкриття «Євробачення-2017» вірогідно пройде у Маріїнському палаці – Олександр Харебін

Про це заявив перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін під час наради щодо підготовки до проведення «Євробачення-2017», повідомляє прес-служба КМДА.

«Якщо реконструкція Маріїнського палацу буде завершена до квітня наступного року, є велика вірогідність, що ми проведемо церемонію відкриття там», – сказав він.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков додав, що ніяких подій і ніяких офіційних заходів «Євробачення-2017» на Софійській площі і на території Софійського заповідника не буде проводитися. «З нашої пропозиції розглядається сьогодні створення євромістечка на Хрещатику, відрізок від Богдана Хмельницького до вулиці Городецького, це одна із запропонованих нами локацій, чекаємо відповіді. Не виключено, що церемонія відкриття, можливо, буде біля Маріїнського палацу, не всередині», – пояснив він.

Варто зазначити, що 1 серпня 2016 року Державне управління справами уклало угоду з ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами» про додаткові роботи з реставрації та пристосування Маріїнського палацу за 27,13 млн грн. Реставрація Маріїнського палацу розпочалась у 2007 році. Відтоді палац обгороджений зеленим парканом. 

Нагадаємо, «Євробачення-2017» пройде у Києві у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, який розрахований на 12-14 тисяч осіб. Всього, у Києві чекають 20 тисяч гостей. 

Київ розраховує заробити 600 млн гривень на «Євробаченні-2017». Раніше мер столиці Віталій Кличко зазначав, що Київ планує вкласти у проведення «Євробачення-2017» 1,2 млрд гривень, з них у саме шоу не менше 200 млн грн, і на підготовку арени у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра та інфраструктури – 1 млрд грн. Проте пізніше Київрада пообіцяла виділити на «Євробачення-2017» 200 млн гривеньз них 50 млн виділили в цьому році і 150 млн – в наступному.  Всі кошти підуть на інфраструктуру міста.  

comments powered by Disqus