Томенко вимагає ухвалити законопроекти про СМ та роздержавлення ЗМІ до обрання Президента

Як зазначено на сайті, Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко у зв’язку з численними та наполегливими зверненнями громадськості просить Голову Верховної Ради Олександра Турчинова включити до порядку денного пленарних засідань парламенту на наступний сесійний тиждень (8-11 квітня 2014 року) наступні проекти законодавчих актів:

- проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України», реєстр.№1076 від 12.12.2012р., підготовлений до повторного другого читання;

- проект Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», реєстр. № 2600 від 21.03.2013, підготовлений до другого читання.

Микола Томенко поінформував, що під час зустрічей з представниками медіа-громадськості висловлюються сумніви у принциповості і чесності позиції нового Уряду, який говорить, що він «за» суспільне мовлення і роздержавлення, але не поспішає це робити.

«Щоб спростувати такі сумніви, потрібно якнайшвидше, до обрання Президента, розглянути та ухвалити законопроекти про суспільне мовлення та роздержавлення ЗМІ», – переконаний Микола Томенко.

Джерело: Персональний сайт Миколи Томенка

comments powered by Disqus