Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення

Модеруватиме захід відома медіаекспертка і виконавчий директор ГО «Телекритика» Діана Дуцик.

«Системи суспільного мовлення активно функціонують у багатьох країнах світу, Україна ж лише на шляху до створення такого сервісу. Наші спікери спробують знайти рецепт ідеального суспільного медіа. Яким є запит суспільства на подібний медіапродукт? Чи можливо повністю уникнути пропаганди у телерадіомовленні? І яка роль культури у формуванні контенту для такого медіа?», - анонсують захід організатори.

Умова входу на захід - принести дитячу книгу в підтримку спільного проекту Форуму видавців і Фундації Дарини Жолдак - «100000 книг для сільських бібліотек».

Реєстрація обов'язкова.

«Культура vs. Пропаганда» - унікальний проект, створений у співпраці ГО «Форум видавців» та БФ «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки Fedoriv Hub.

В основі проекту - серія дискусій, кожна з яких підніматиме одну з тем: література, мистецтво, історія, кіно, освіта тощо.

Інформаційні партнери проекту: «1+1», Національна телекомпанія України, «Українська правда. Життя», «Громадське ТБ», «Еспресо TV», Insider, «Телекритика», радіо «Аристократи», журнал «Країна», «Газета по-українськи», Cultprostir, газета «День», «Громадське радіо».

comments powered by Disqus