Під час програм-концертів «Промінь. Живий» на «UA: Першому» звучатиме закадровий голос Тімура Мірошниченка

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» сказав в інтерв’ю музичний продюсер розважального напряму Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександр Стасов.

«Новий музичний проект «Промінь. Живий» з’явиться в ефірі у новому телевізійному сезоні в жовтні. На глядачів чекатимуть 12 епізодів, під час яких ми представимо живі концерти молодих та іменитих артистів», – сказав продюсер.

За його словами, це насамперед живі концерти-події, які артисти підготували ексклюзивно для тієї програми. «На глядачів чекають несподівані дуети, інакші версії давно відомих пісень, прем’єри концертних програм», – додав він.

Пан Стасов зазначив, що програму «Промінь. Живий» знімали з нульовим бюджетом завдяки тому, що залучили партнера, який допоміг нам із технічним забезпеченням і продакшеном звуку. «Великий респект студії "Комора", що вже чверть століття підтримує й розвиває сучасну українську музику. За відсутності фінансування Суспільне виживає лише завдяки ідеалістам та авантюристам у хорошому сенсі цього слова», – сказав продюсер.

Восени 2017 року на радіо «Промінь» виходила програма з аналогічною назвою «Промінь. Живий». Олександр Стасов пояснив, що радіо «Промінь» наразі виробляє багато унікального музичного контенту, який команда Суспільного тепер поширюватиме й на телебаченні. «Хоча б тому, що найстаріша українська музична радіостанція має лише дві ФМ-частоти — у Гадячі та Луцьку».

Він сказав, що голосом першого сезону стане добре відомий глядачам трансляцій «Євробачення» Тімур Мірошниченко. Раніше на радіо програму вів Євген Павлюковський.  Олександр Стасов сказав, що телеверсія програми «Промінь. Живий» відрізнятиметься від радіоверсії.

«Ми дуже серйозно підійшли до якості запису живих концертів, у програми з’явилася драматургія. Тепер це не тільки хороша музика, а ще й цікаві історії. Ми поставили собі за мету створити проект, який буде цікаво дивитися як меломанам, які все знають про своїх кумирів, так і тим глядачам, для яких у програмі відбудеться музичне знайомство», – зазначив Олександр Стасов.

З 1 червня по 27 липня 2018 року на Суспільному вийшов цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців «Сильна доля». Унікальність нового музичного проекту в тому, що він поєднав два формати — повноцінний тривалий концерт сучасних українських музикантів і справді інтимні монологи його учасників.

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», у травні 2018 року програмна директорка Національної суспільної телерадіокомпанії України Дар’я Юровська сказала, що «у перший місяць літа на телеканалах Суспільного мовника відбудеться щонайменше три прем‘єри. Розважальні музичні проекти: концерт-портрет "Сильна доля" та спільний для теле та радіоплатформ Суспільного проект "Промінь. Живий", що представить глядачу добре відомих йому виконавців, але із маловідомою, або вперше виконаною у такому форматі музикою».

Фото з архіву Олександра Стасова

comments powered by Disqus