Телерадіокомпанія «Буковини» відзначила 55-річчя

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомила Чернівецька філія НТКУ.

За даними ТРК «Буковини», телевізійне мовлення у Чернівцях було розпочате в 1961 році. Перша телевізійна передача вийшла в ефір у листопаді 1961 року.  

 

Телевізійники згадують, як свої перші пісні їм приносили Володимир Івасюк. Дмитро Гнатюк, Левко Дутківський, Назарій Яремчик, Василь Зінкевич, Павло Двірський, Лілія Сандулеса.

«Нині в історії Чернівецького телебачення – це менш хвилюючий період. Філія Національної телекомпанії України "Чернівецька регіональна дирекція"  разом із колегами з усіх регіонів бере участь у процесі створення суспільного мовлення», – йдеться у повідомленні.  

Колектив Чернівецької філії відзначає професіоналізм авторів програм, які здобули нагороди на міжнародних та всеукраїнських фестивалях телерадіопрограм, зокрема «Мій рідний край», «Кобзар єднає Україну», «Калинові мости». Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України» заступнику директора виконавчого Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» Олесі Жук. «Професіонали телерадіоефіру Буковини отримали почесні грамоти та подяки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, відзнак Чернівецької облдержадміністрації, обласної та міської рад.  Вже традиційним у колективі є нагородження кращих працівників конкурсу професійної майстерності "Кращий за професією"», – відзначають у  Чернівецькій філії НТКУ.

Нагадаємо, директор виконавчий філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» Любов Годнюк розповіла, що на сьогодні колектив спроможний створити якісний контент будь-якого спрямування. «Буковина» виготовляє сучасні якісні дитячі програми, чудові культурно-мистецького спрямування, зважаючи на те, що «Буковина» дуже багата на таланти. Тому в нас є досвід виготовлення програм культурного спрямування. Звісно, сьогодні ми дуже відповідально працюємо над новинами.

comments powered by Disqus