Телеканал «UA: Культура» та радіо «Культура» наживо транслюватимуть концерт «Зустріч епох: Вівальді – Гайдн!»

Ведучим концерту буде генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

У рамках концерту академічна хорова капела Українського радіо та сесійний оркестр у складі артистів Національного камерного ансамблю «Київські солісти» та Національного академічного духового оркестру України представлять твори найрезонансніших композиторів епохи Просвітництва та Бароко.

«Солісти Національної опери та Національної філармонії України:
Сусанна Чахоян, Alla Pozniak, Олександр Бойко та Сергей Бортник будуть вражати вишуканим та віртуозним виконанням сольних номерів. Ці твори на диво рідко виконуються на провідних сценах України. Ви почуєте музику одного з найуспішніших австрійських композиторів з відмінним почуттям гумору – Йозефа Гайдна та бунтаря-священнослужителя, який вів абсолютно світське життя, Антоніо Вівальді», – йдеться в анонсі концерту.  

Трансляція концерту «Зустріч епох: Вівальді – Гайдн!» розпочнеться о 19: 25, її можна буде дивитися в ефірі «UA: Культура», а також на офіційній сторінці телеканалу у фейсбуку, на сайті https://culture.suspilne.media/ і в мобільному додатку suspilne.tv на Android та IOS, а також слухати на радіо «Культура», сайті радіо і в мобільному додатку suspilne.radio.

Нагадаємо, у березні радіо «Культура» наживо транслювало концерт «Симфо-опера Мирослава Скорика» з Великої зали Національної музичної академії України. 

comments powered by Disqus