Телеканали «До ТеБе» і ЛОТ через кібератаку призупинили виробничий процес

Про це у Facebook повідомив виконуючий обов’язки директора виконавчого Донецької філії НСТУ Ілля Суздалєв.

«Наш виробничий процес повністю зв'язаний на інтернеті. Задля збереження в робочому стані інших комп'ютерів, більшість з яких належать співробітникам, прийняв рішення тимчасово частково призупинити виробничий процес», – сказав він.

За його словами, наразі працюють комп'ютери лише в ефірній апаратній. «Новини та інші планові передачі сьогодні підуть у повторах. Сайт також оновлювати не можемо», – пояснив Ілля Суздалєв.

Також хакерської атаки зазнали комп’ютери луганської філії НСТУ (телеканал ЛОТ).

«Хакерська атака .... Ефіру телеканалу ЛОТ немає», – повідомили на телеканалі.  

Станом на 18:00 27 травня ЛОТ не може мовити в ефірі і на сайті телеканалу.

Нагадаємо, 27 червня 2017 року на медіахолдинг ТРК «Люкс», до складу якого входять канал «24», національна мережа радіостанцій «Радіо Люкс» та «Радіо Максимум», а також низка інтернет-сайтів, скоєно вірусну атаку.

Згодом стало відомо, що від вірусу постраждали також канали «Київ» та ATR.

Видання «Корреспондент» та «КП в Украине», які входять до складу «Українського медіа холдингу», також повідомляють про тимчасові збої у роботі через хакерську атаку.

Крім того, атаки зазнала низка українських банків. Невідомий комп'ютерний вірус схожий на вірус-вимагач WannaCry.

Керівник департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України (МВС) Артем Шевченко повідомив «Детектору медіа», що Кіберполіція працює над протидією розповсюдження вірусу і над ліквідацією його наслідків.

comments powered by Disqus