Суспільний мовник Росії вибрав офіційний логотип

Наприкінці 2012 року на сайті Суспільного телебачення Росії було оголошено конкурс на найкращий логотип для мовника. Також було зазначено, що запропонувати свій варіант логотипу зможуть майбутні глядачі – як професійні дизайнери, так і просто люди з «натхненням». Тепер стало відомо, що переможцем став Геннадій Банков.

«Логотип, який ми обрали, краще всього відповідає дизайнерським і технологічним вимогам, що пред'являються до логотипів на телебаченні. Він легко анімується, простий і добре запам'ятовується», – зазначає у своєму повідомленні головний художник Суспільного телебачення Росії Олексій Малашкін.

Рішення про переможця ухвалила конкурсна комісія, до якої увійшли самі Анатолій Лисенко і Олексій Малашкін, головний продюсер каналу Станіслав Архіпов, виконавчий директор Ігор Найговзін, директор інформаційного мовлення Олександр Герасимов, а також лауреат премії ТЕФІ, головний художник телеканалу «Культура» Олена Китаєва та завідувач кафедри дизайну МГХПА імені Строганова Микола бризок.

ОТР планує розпочати мовлення 19 травня. Також канал з’явиться у кабельних системах телебачення, в тому числі «Триколор» і «НТВ-плюс», що дозволить дивитися мовлення нового каналу 35 млн російських сімей.

Джерело: Ведомости

comments powered by Disqus