Суспільне запустило інтернет-платформу «UA: Біатлон», де пряма трансляція здійснюється в HD-якості

Перший діджитал-проект «UA: Біатлоy» – на сайті uabiatlon.com та сторінці у Facebook – зробили з метою запропонувати усім охочим доступ до контенту про біатлон не тільки у телеефірі, йдеться на сайті «UA: Перший»

На сайті здійснюється пряма трансляція гонок Кубка світу з біатлону трьома потоками в HD – з різних камер на трасах. Плануються записи усіх гонок та новини, повідомляють у НСТУ.

За даними компанії, на Facebook-сторінці «UA: Біатлон» висвітлюються досягнення українських біатлоністів, а також інтерв’ю зі спортсменами, ексклюзивні коментарі та стріми важливих подій.

«Це перша спроба Суспільного рухатися в такому напрямі, й саме на цьому проекті ми напрацюємо технологію, за якою потім робитимемо й інші діджитал-проекти. Поки ми зробили сайт для прямих трансляцій гонок і Facebook-сторінку для новин, фото, коментарів та іншого ексклюзивного контенту. Якщо у процесі роботи побачимо, що треба долучати інші соціальні мережі, щось удосконалювати – ми обов’язково це зробимо. І так, ми ставимо собі за мету зробити біатлон принаймні удвічі популярнішим, ніж він є зараз», – сказав Сергій Кисіль, директор департаменту цифрових платформ ПАТ «НСТУ».

Паралельно з роботою діджитал-проекту «UA:Біатлон» усі трансляції Кубка світу з біатлону відбуваються у прямому ефірі телеканалу «UA:Перший». Сюжети про цей вид спорту регулярно з’являтимуться у програмі «Спорт».

Нагадаємо, «UА: Перший» транслюватиме у 2017 і 2018 році усі гонки Кубка світу з біатлону 2017-2018 та Олімпійських ігор-2018 у Пхенчхані (Південна Корея).

comments powered by Disqus