Суспільне покаже божественну літургію з поля Берестецької битви

21 червня у неділю о 9:00 на телеканалах «UA:Перший» та «UA:Крим», а також на всіх регіональних каналах відбудеться трансляція божественної літургії у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах із нагоди 369-ї річниці битви під Берестечком. Богослужіння очолить предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Про це повідомляє прес-служба мовника.

На території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» митрополит Епіфаній разом із запрошеним духовенством помолиться за героїв битви під Берестечком, а також воїнів, які віддали життя за незалежність і цілісність Української держави.

Зазначимо, суспільні телеканали на час карантину транслюють богослужіння головних церков України щонеділі з 9:00. Після Божественної літургії на Козацьких могилах суспільні телеканали об 11:00покажуть недільну літургію Української греко-католицької церкви, а вже о 12:30 – недільну Святу Месу Римсько-католицької церкви в Україні. Телеканал «UA:Культура» о 14:00 транслюватиме Божественну літургію у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах у записі.

Нагадаємо, щонеділі на час карантину суспільні канали показують богослужіння різних конфесій з 09:00 до 13:30, щоб допомогти задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження позбавлені можливості відвідувати храми.

comments powered by Disqus