Суспільне планує виробляти наукове шоу з експериментами для дітей 6-9 років

experimentanium.com.ua

Про це в інтерв’ю сайтуKarabas Live сказала генеральна продюсерка просвітницького напряму на Суспільному Тетяна Кисельчук.

«Ми продовжуємо активно співпрацювати з японським суспільним мовником NHK, наступним нашим спільним проектом стане наукове шоу з експериментами для дітей 6-9 років. Згадуючи про дітей, хотілося б нагадати, що у нас є дивовижний проект "UA: Казки"», – сказала вона.

Нагадаємо,  у травні 2018 року на суспільному телеканалі «UA: Перший»  стартувало перше українське лялькове шоу «Додолики» для найменших глядачів від 2 до 6 років, яке створене у партнерстві з з японським суспільним мовником NHK.

Додамо, у січні 2017 року посол Японії в Україні Сумі Шігекі  повідомив, що Японія надасть технічне обладнання для розвитку суспільного мовлення Україні та направить на НСТУ своїх експертів. Тоді він сказав, що програма триватиме 2,5 роки. 

21 червня 2017 року Сумі Шігекі пояснив, що з січня 2018 року Японія та Україна розпочинають проект, спрямований на розбудову і розвиток Національної суспільної телерадіокомпанії України. Бюджет проекту – понад 75 млн. грн. Співпраця має кілька аспектів: освітній – експертна допомога та навчання з висвітлення надзвичайних ситуацій і створення освітніх програм та технічний – надання обладнання, що дозволить НСТУ в найближчі два з половиною роки перейти на мовлення у форматі HD.

Додамо, у березні 2018 року Суспільне запустило дитячий проект «:Казки»,  який складається із підсайту «:Казки» та цілодобового радіо українською мовою «Казки».

comments powered by Disqus