Суспільне отримало 44 заявки на конкурс на виробництво дитячого контенту

Національна суспільна телерадіокомпанія України отримала від сторонніх продакшенів 44 ідеї проєктів для дошкільнят і підлітків, які до кінця 2021 року мають з'явитися на цифрових платформах Суспільного.

Про це в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» сказала генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук.

Прийом заявок на мистецький конкурс на створення серіалу, влогу чи шоу для дітей і підлітків тривав із 9 лютого по 9 березня.

«Надійшло 44 заявки, зараз ми їх обробляємо. В першій половині квітня буде пітчинг, у другій – захист проєктів. Через тиждень після цього конкурсна комісія обере переможців, сподіваюся, до кінця місяця ми підпишемо угоди і вже в травні почнеться виробництво», – сказала Тетяна Кисельчук.

На її думку, до кінця року два-три дитячі або підліткові проєкти Суспільного побачать світ.

«Скільки їх буде, ми зрозуміємо після захисту», – додала вона.

Тетяна Кисельчук розповіла, що на Суспільному  вирішили зосередитися на дитячому ютубі, контент для якого вироблятимуть незалежні студії,  дібрані на мистецькому конкурсі.

Нагадаємо, авторки дитячої й підліткової концепції Суспільного Іванна Коберник і Зоя Звиняцьківська розповіли в інтерв'ю про те, що дитяче й підліткове мовлення є суспільним обов’язком НСТУ і цей напрям має системно розвиватися. 

Додамо, до Дня захисту дітей Вадим Міський опублікував цікавинки від Суспільного мовлення для дітей та молоді.

Ілюстрація: сайт kazky.suspilne.media

comments powered by Disqus