Суспільне мовлення відмовилося від реклами політичних партій у позавиборчий період

Відповідне рішення було прийняте правлінням ПАТ «НСТУ» на засіданні, яке відбулося 20 листопада 2017 року. Про це йдеться у протоколі, опубліковованому на сайті «UA: Перший».

Прибутки від реклами є одним із законних джерел наповнення бюджету ПАТ "НСТУ", проте головне завдання суспільного мовника – служити громадянам країни, надаючи їм незалежну та корисну інформацію, заохочуючи критичне мислення. Тому у позавиборчий період відсутність реклами з політичним змістом є логічним кроком для Суспільного, повідомляють у НСТУ.

«У той же час, протягом будь-яких виборчих перегонів, НСТУ гарантує всім учасникам рівний доступ до розміщення політичної реклами, яку законодавство України визначає як "форму передвиборної агітації, що виникає в період виборчого процесу". Така реклама, буде чітко маркована графічними, відео- та аудіозасобами так, щоб аудиторії було недвозначно зрозуміло, яка саме частина інформації є передвиборчою агітацією», – йдеться у протоколі.

Нагадаємо, на «UA: Першому», «UA: Культурі» та «Українському радіо» встановили акційні розцінки на рекламу.

Додамо, під час проведення перших виборів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад на телебачення та радіо у філіях суспільного мовлення агітація коштувала від 4 до 10 гривень за 1 секунду.

Фото з сайту zn.ua

comments powered by Disqus