Сцена «Євробачення-2018» відображатиме історію і культуру Португалії

Дизайнером сцени пісенного конкурсу став Флоріан Відер, який раніше відповідав за кілька проектів «Євробачення», у тому числі працював у Києві у 2017 році. Цього разу його надихнув на роботу корпус корабля, який відображає історію і культуру країни-господині конкурсу – Португалії. Про це йдеться на сайті eurovision.tv.

Флоріан Відер пояснив, що використав чотири ключові моменти, пов'язані з культурою та історією Португалії: «Навігація, море, кораблі, карти».

За задумом дизайнера, сцена буде виконана в стилі «Океан»: динамічні хвилі-трансформер, інтегровавані фонтани і небаченні технології.

Супервайзер конкурсу Йон Ола Санд сказав, що Португалія все робить дуже добре. «Сцена, гасло, логотип, все дуже гармонійно поєднано. Морська тема обрана не даремно, адже Португалія посідає неабияке місце в історії світу. Згадайте тільки часи Великих відкриттів, коли Фернан Магеллан зробив свою навколосвітню подорож на кораблі», – додав він.

Нагадаємо, головною ареною конкурсу стане Altice Arena у столиці Португалії Лісабоні. Арена поміщає 20 тис. відвідувачів. У ній давали концерти Джастін Бібер, Адель, Леді Гага, Брітні Спірс, Кайлі Міноуг.

Про участь у «Євробаченні-2018» зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».

Додамо, логотип «Євробачення-2018» у вигляді морської мушлі, лозунг – «Всі на борт!». Логотип відображає такі ключові теми, як різноманітність, повага та толерантність.

Варто зазначити, що в Україні право транслювати  «Євробачення» має член Європейської мовної спілки Національна суспільна телерадіокомпанія України. Щороку телеканал «UA: Перший» забезпечує трансляцію двох півфіналів та фіналу. 

Півфінали в Лісабоні пройдуть 8 і 10 травня, а фінал - 12 травня 2018 року.

Португалія стала господарем вперше за 53 роки, відколи бере участь у «Євробаченні-2017». На 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017» у Києві переміг представник Португалії 27-річний Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois («Любов за двох») португальською мовою, яку написала його сестра – Луїза Собрал. 

Фото з сайту eurovision.tv

comments powered by Disqus