«Спільнобачення» провело пілотну трансляцію

Заходи відбуваються в рамках прес-клубу, проводяться разом із Незалежною медіа-профспілкою України та Національною спілкою журналістів України. Проходять у формі дискусії.

Перше обговорення відбувалося 26 липня. Тема – «Чи можливо прожити в Україні, купуючи лише українське?». Гостем була журналістка, директор агентства Pillar PR Юлія Савостіна. Вона розповіла про свій 5-місячний експеримент зі споживання продуктів виключно національного виробництва. Трансляція цього заходу також відбувалась, але не в рамках сайту «Спільнобачення», проте її можна переглянути в запису.

Друга зустріч відбулася 8 серпня. Вона проводилась у форматі теле-дискусії, а тема формулювалась так: «Від all inclusive до exclusive. В Україні змінюється тенденція: від споживчого туризму до туризму розвитку. Як навчиться подорожувати самостійно». Гостем був дауншифтер, мандрівник і активний блогер Євген Іхельзон. Трансляцію цього заходу організатори називають «першою пробою пера», оскільки вона відбувалася безпосередньо на сайті проекту, але подивитися її в запису можливості нема.

Джерело: Спільнобачення

comments powered by Disqus