Служба BBC Worldwide планує збільшити кількість оригінальних програм утричі

Нова стратегія буде реалізована до 2014 року. В її рамках – створення 100 годин оригінального контенту, який буде спрямовано на глобальне мовлення.

Загалом збільшення кількості телепрограм власного виробництва реалізовуватиметься в межах інформаційної діяльності BBC Knowledge (освітні програми), BBC Entertainment (соціальні, представницькі програми), BBC Lifestyle (розважальні) and UKTV (загальний канал з контентом, розрахованим на аудиторію Австралії та Нової Зеландії).

Трейсі Форсайт / Фото: tbivision

Трейсі Форсайт (Tracy Forsyth), віце-президент ВВС із введення проектів у експлуатацію, каже, що нові програми зможуть показати глядачам фірмових каналів ВВС по всьому світу більш якісний власне британський контент. Вона також наголошує на тому, що програми будуть зроблені спеціально, щоб задовольнити смаки аудиторії.

Практично всі витрати, пов’язанні з фінансуванням запуску нових проектів BBC Worldwide бере на себе. Нагадаємо, що 22% надходжень у бюджет корпорації здійснюється завдяки діяльності саме BBC Worldwide, яка отримує ці гроші з рекламних надходжень та надання інших продакшн-послуг.

comments powered by Disqus