Шануймо розмаїття: Україна презентувала гасло і логотип «Євробачення-2017»

«Слоган Celebrate Diversity доповнює минулорічну тему Come Together (Єднаймося – укр.). У цьогорічному гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності. Celebrate Diversity – про об’єднання Європи і країн поза її межами, громадяни яких зберуться разом, щоби вшанувати те, що нас поєднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх поєднає гарна музика», – сказав виконавчий директор «Євробачення» Йон Ола Санд.

Він схвально відгукнувся про логотип – жіночу прикрасу, яка складається з великої кількості різноманітних і особливих намистин.

«Використання цього прекрасного та значущого логотипу, заснованого на традиційному оберегу, створює не лише відчуття історичності, але й сучасності – у зовнішньому вигляді та подачі», – додав Йон Ола Санд.

Креативну концепцію «Євробачення-2017» розробляли  дві українські креативні агенції: Republique і Banda, які об’єдналися спеціально для цього проекту. Узявши намисто за основу логотипу, вони надали кожному елементу прикраси неповторного візерунку й форми. На їхню думку, це символізує те, що всі ми унікальні, та нас однаково поєднує любов до музики. Креативний директор Banda Agency Павло Вржещ пояснив, що у логотипі вони надали намисту яскравого сучасного вигляду.

«Завданням, яке ми ставили перед собою, працюючи над логотипом, було бажання вивести образ традиційного для української культури намиста на інший рівень, зробити його зрозумілим для нової аудиторії», – розповів співзасновник Republique Денис Герасько.

За даними «UA: Першого», Celebrate Diversity стане ключовою темою для усіх аспектів пісенного конкурсу цього року. Слоган і логотип події дають розуміння української культури та уявлення про те, що чекатиме на фанів, які приїдуть до Києва в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу.

Зазначимо, креативну концепцію «Євробачення-2017» згідно з конкурсом створювала українська компанія «Гурт РЕ Дизайн». Раніше організатори конкурсу, якими є  «UA: Перший», предбачали, що  творча концепція буде презентована у січні 2017 року.

Нагадаємо, 31 січня в Київської міської державної адміністрації відбудеться жеребкування країн-учасниць «Євробачення-2017» та церемонія передачі символічного ключа пісенного конкурсу меру столиці Віталію Кличку від Президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон Слорак.

comments powered by Disqus