Сайчук пояснив, що на Суспільному віритимуть у державу і не кричатимуть: «Зрада»

Довіра –це головна цінність Суспільного, про це генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Андрій Сайчук  сказав в інтерв’ю, опублікованому на сайті «UA: Перший».

«Все, що ми робимо, постійно звіряємо з місією Суспільного – захищати свободи в Україні, надавати суспільству достовірну збалансовану інформацію, налагоджувати громадський діалог заради зміцнення суспільної довіри», – пояснив він.

Андрій Сайчук зазначив, що суспільство потерпає від того, що ніхто не довіряє державним інституціям. «Можна сказати, що це виправдана недовіра, але, слухайте, якщо ми не віримо у цю державу, вона ніколи не буде успішною. Якщо якісь речі суперечать зміцненню суспільної довіри – це токсичні речі. Кричати "зрада" на кожному кроці – погана історія. Це не означає, що нам не треба критикувати. Але ми критикуємо, щоб щось стало кращим, а не тому що хейтерство (прояв неприйняття і ненависті по відношенню до якоїсь персони або явища – ред.) збирає більше лайків», – додав він. 

Нагадаємо, Андрій Сайчук повідомив, що у новому сезоні на Суспільному мовленні, який розпочнеться з жовтня 2017 року, буде кілька нових програм: власне late night show, класичний хард-ток. В ефірі залишаться «Світло», «Надвечір’я», «Війна і мир», ток-шоу «Вересень», програми журналістських розслідувань «Схеми», «Слідство. Інфо», «Наші гроші», економічний тижневик «Перша шпальта» і програма «Перший на селі».

comments powered by Disqus