Rozhden та Illaria перемогли у другому півфіналі національного відбору на «Євробачення-2017»

Члени журі, до складу якого ввійшли співачка і переможниця «Євробачення-2016» Джамала, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного відбору і композитор Костянтин Меладзе, оголосили свої оцінки зі сцени Палацу культури КПІ в прямому ефірі телеканалів «UA: Перший» та СТБ.

Відповідно результати голосування телеглядачів зачитав ведучий шоу Сергій Притула.

Етно-співачка Illaria народилася і живе у Києві, була учасницею другого сезону талант-шоу «Голос-країни» (2012 рік) у команді Олега Скрипки. На першому етапі шоу її обрали усі чотири тренери: Олег Скрипка, Діана Арбеніна, Валерія та Олександр Пономарьов. Вона залишила півфінал через недостатню кількість голосів від телеглядачів.

Має музичну освіту, закінчила Київський інститут музики імені Глієра, де досліджувала фольклор. Сольна кар'єра співачки розпочалася у 2008 році.  На її рахунку три альбоми: «Вільна» (2010), «13 місяців» (2013) та «Я жива» (2016). У 2014-му на нацвідборі Illaria вже змагалася за право представляти Україну на «Євробаченні», де виступала з авторською піснею I’m alive («Я жива»).

Рожден Анусі родом із Одеси, його ім'я має грузино-осетинське походження. Rozhden не має музичної освіти, з рідних ніхто ніколи не співав. Хлопець грає на фортепіано і барабанах, володіє технікою бітбокс.

Співак  – теж виходець з шоу «Голос Країни-2», підопічний Діани Арбеніної. Звідти розпочався його музичний шлях. З того часу випустив альбом «Правда» (2015), наразі готує презентацію другого – «R2».

17 лютого Rozhden планує концерт у Москві у клубі Glastonberry, про що написав у соцмережах.

Результати голосування другого півфіналу:

Учасник

Пісня

Оцінки журі

Голоси глядачів

Сума голосів

Letay

World is Calling / «Світ чекає»

1

1

2

Міла Нітіч

Mystery

3

3

6

Kuznetsov

Deep shivers

2

7

9

Aghiazma

Synthetic sun

5

2

7

Detach

Distance

4

6

10

Rozhden

Saturn

8

5

13

Panivalkova

Докучаю

6

4

10

Illarai

Thank You for My Way

7

8

15

Переможців визначали за допомогою  підсумовування суми голосів телеглядачів (через sms, телефонні дзвінки та мобільний додаток «Телепортал») та оцінок членів журі.

Якщо двоє учасників отримують однакову суму балів і претендують на місце переможця півфіналу, у фінал проходить той, за кого більше голосів віддали телеглядачі. Така ситуація могла трапитися з гуртами Detach і Panivalkova.

Нагадаємо, що перших двох фіналістів обрали 4 лютого під час першого півфіналу національного відбору на «Євробачення-2017». Ними стали співачка Tayanna (Тетяна Решетняк), яка отримала за пісню I Love You 7 балів від журі і 8 балів від телеглядачів і гурт «Сальто назад» – за пісню «О мамо» набрав 8 балів від журі і 7 балів від телеглядачів.

18 лютого відбудеться третій півфінал, на якому оберуть ще двох переможців. 25 лютого під час фіналу національного відбору стане відомо, хто представлятиме Україну на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017», який пройде у травні в Києві.

Серед учасників другого півфіналу є переможець онлайн-голосування, яке проводилося на сайті СТБ. Блогер Kuznezov отримав 11 820 голосів. Інших 23 півфіналістів на кастингу обирав Костянтин Меладзе. Імена учасників нацвідбору було оголошено 17 січня 2017 року.

20 січня музичний продюсер Костянтин Меладзе разом із командою національного відбору «Євробачення-2017» провів жеребкування, під час якого було визначено порядок виступів півфіналістів у конкурсі.

У третьому півфіналі 18 лютого візьмуть участь:
1. Група Кузьми Скрябіна Singing Pants
2. O.Torvald
3. Анастасія Прудиус
4. Віталій Козловський
5. Kadnay
6. Melovin
7. Green Grey
8. Vivienne Mort

Додамо, що 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, організацію півфіналів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. За умовами співпраці «UА:Перший» платитиме EBU за ліцензію та СТБ за організацію та проведення відборів.

«UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення». Його показуватиме виключно «UА:Перший».

comments powered by Disqus