Російські ЗМІ планують інформкампанію з дискредитації України під час «Євробачення-2017» - ГУР Міноборони

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook

«У цілому інформаційна кампанія підконтрольних Кремлю мас-медіа буде спрямована на нав’язування міжнародній спільноті переконань про утиски національних меншин в Україні з боку праворадикальних рухів і української влади та нестабільність безпекової ситуації у нашій державі. Метою цих заходів є спричинення суттєвого негативного впливу на міжнародний імідж України в контексті проведення конкурсу "Євробачення-2017», - йдеться в повідомленні.

Також ГУР Міноборони зазначає, що за наявною інформацією, спеціальні служби РФ готують проведення провокаційних заходів антиукраїнської спрямованості на території Одеської області під приводом відзначення річниці вшанування жертв подій в Одесі у 2014 році (2 травня) та Дня перемоги (9 травня). «У ході акцій очікується провокування протестуючими сутичок з патріотично налаштованими активістами і співробітниками правоохоронних органів. Події у проросійських ЗМІ висвітлюватимуться як загострення міжнаціонального конфлікту на Півдні України», – повідомляє Головне управління розвідки МО.

Як писав сайт «суспільне мовлення», Національна поліція України звернулася до Київської міської державної адміністрації з пропозицією обмежити продаж алкогольних напоїв у столиці на час проведення «Євробачення».

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня у Києві. Фінал «Євробачення» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

comments powered by Disqus