Роман Вінтонів як резервіст відправився на збори

Facebook

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердило джерело на Суспільному.

Роман Вінтонів щонеділі о 21:35 з’являється в ефірі «UA: Першого» в комічному образі Майкла Щура у програмі «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

3 грудня на сторінці у Facebook Майкл Щур написав, що знаходиться на зборах резервістів.

«А поки нас на зборах резервістів розподіляють, можете подивитись свіжий випуск», – зазначив він.

Генштаб Збройних сил України з 3 грудня 2018 року проводить масштабні збори для резервістів та військовозобов'язаних. Як повідомили у прес-службі відомства, збори проведуть як у складі бригад – тривалістю до 15 діб, так і у складі навчальних центрів – до 20 діб.

На запитання користувачів соцмереж до Майкла Щура, скільки часу він перебуватиме на зборах, ведучий відповів, що наразі невідомо.

У незалежній транснаціональній мультимедійній телерадіокорпорації «Телебачення Торонто», яка для Суспільного виробляє програму «#@)₴?$0 з Майклом Щуром», повідомили сайту «Детектор медіа», що планують у наступну неділю, 9 грудня, випуск програми.

У випуску за 2 грудня співведучою Майкла Щура була Олександра Гонтар, яка раніше робила сюжети для програми. У компанії «Телебачення Торонто» зазначили, що наступний випуск вийде з Ярославою Кравченко.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія у коментарі «Детектору медіа» щодо наступного випуску програми зазначив: «Для прийняття конкретного рішення замало інформації. Програмному відділу поставлено завдання до вечора підготувати пропозиції по заміні, яка може не відбутися».

Нагадаємо, журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість - канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на сайті YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин». З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою виробляє програму «#@)₴?$0», яка виходить по неділях на трьох мовниках – «UA:Першому», каналі «24» і «Громадському».

14 жовтня на «UA: Першому» розпочався третій сезон програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

comments powered by Disqus