Роббі Вільямс не пройшов до ефіру ВВС Radio One

Минулого тижня на радіостанції заявили, що не будуть ставити в ефір хіт 38-річного співака, так як він навряд чи буде цікавий їх цільової аудиторії від 15 до 29 років. Коментуючи цю відмову, представник Radio 1 зазначив, що річ не у віці співака, а в аудиторії його музики. Крім того, на його думку, є виконавці більш цікаві слухачам радіостанції.

Роббі Вільямс, коментуючи рішення радіостанції, сказав, що він розуміє рішення Radio One з точки зору бізнесу і дякує їм за те, що раніше вони завжди його підтримували. Однак співак додав, що його образить рішення радіостанції поставити в ефір пісні інших виконавців, які, на його погляд, так само, як і він, не підходять молодіжної аудиторії Radio One. «Нічого особистого, це не вендета проти Роббі Вільямса, але краще їм не ставити Coldplay або Мадонну, бо я переламаю їм ноги» – казав співак.

Хіт «Сandy» пустили в ефір на інший радіостанції ВВС – Radio 2, де зазвичай крутять пісні таких виконавців, як The Rolling Stones.

Незважаючи на те, що співак утримується від будь-яких дій протесту проти рішення радіостанції, більшість її аудиторії негативно висказалася з приводу цього. На їхню думку дії ВВС безпідставні.   

Джерело: The Sun

comments powered by Disqus