Рена Назарова: «Суспільне телебачення Києва стає реальністю»

Такий запис пані Назарова зробила після того, як ініціативна група київської громадськості щодо створення СТК провела минулого тижня форум «Києву – суспільне телебачення». У форумі взяли участь журналісти, громадськість, депутати Київради, медіа-експерти, співробітники телекомпанії «Київ», на базі якої планується створити СТК.

Серед учасників – Зураб Аласанія, Влад Троїцький, Тетяна Монтян, Олександр Солонтай, Едуард Багіров, Наталія Соколенко, Сашко Лірник, Роман Головня та ін.

«Радує, що це був не "захід", а відверта розмова тих, хто реально відчуває і розуміє нагальну необхідність створення СТК», – пише Рена Назарова.

В ході дискусії запрошені експерти висловили зауваження до проекту статуту СТК, обговорили принципи створення наглядової ради, модель фінансування, а також контент.

«Після форуму процес створення СТК зі стадії принципової можливості переходить в етап практичної реалізації, який, звичайно ж, не менш складний і вимагає системної та послідовної роботи від усіх нас: та ініціативної групи, і громадськості, і депутатів Київради та фахівців у телевізійній сфері. Можливо, СТК стане полігоном для всеукраїнського суспільного телебачення, яке поки застрягло в недосконалостях законодавства і бюрократичних бар'єрах. А це накладає додаткову відповідальність на нашу групу вже не тільки перед киянами, але й перед усією країною», – заявляє голова ініціативної групи.

Джерело: blogs.lb.ua

comments powered by Disqus