Ремонт електромережі напередодні «Євробачення-2017» не вплине на тарифи киян – КМДА

Зазначені роботи виконуватимуться в рамках щорічного ремонтного фонду ПАТ «Київенерго», йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

«Йдеться про ремонт  електроустановок та ліній електропередачі, що потрібні для підвищення потужності роботи електричних мереж Міжнародного виставкового центру, а також встановлення трансформаторних підстанцій. Ці заходи дозволять забезпечити надійне електропостачання виставкового центру та уникнути перевантаження мереж, у тому числі, на період проведення конкурсу. Однак ці роботи виконуватимуться в рамках ремонтного фонду підприємства. Тому наголошую на тому, що підвищення цін на електрику для мешканців столиці у зв’язку з проведенням «Євробачення» не буде», – сказав Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон рекомендував включити в тариф компанії «Київенерго» витрати по підготовці Міжнародного виставкового центру на лівому березі Києва до проведення «Євробачення-2017». Про це свідчить протокол наради щодо вирішення проблемних питань щодо енергозабезпечення місця проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017»  від 29 грудня 2016 року. В протоколі зазначено, що до 10 січня чиновники КМДА спільно з «Київенерго» повинні розробити і подати в Кабмін план заходів по ремонту та підключення електроустановок МВЦ.

Зазначимо, Національна телекомпанія України орендувала «Міжнародний виставковий центр» загальною площею 31 033 квадратних метри на лівому березі Дніпра для проведення «Євробачення – 2017» за 35 100 655, 13 гривень.

Як раніше повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів планує виділити з державного бюджету 455,7 млн грн.  Коштами розпоряджатиметься Держкомтелерадіо. Пізніше уряд зменшив витрати на підготовку і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на 19,38 млн грн.

Київрада запланувала виділити з міського бюджету 200 млн грн на покращення інфраструктури і створення позитивного іміджу Києва до проведення «Євробачення-2017». Мер Києва сказав, що вже виділено 50 млн гривень, ще 150 млн в інфраструктуру міста вкладуть у 2017 році. 

На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн.

Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus