Реформу державного мовлення в суспільне в Україні не можна затягувати – Давід Стулік

фото - Офіс Ради Європи

«Затягувати цю важливу реформу не можна в жодному разі. Допоможіть нам, щоб ми допомогли вам», – сказав прес-аташе Представництва європейського Союзу в Україні Давід Стулік під час семінару для членів Наглядової ради майбутнього ПАТ НСТУ, що відбувся 1-2 лютого.

Члени Наглядової ради Суспільного мовлення під час дводенного семінару не тільки вивчили іноземний досвід колег з Європейських суспільних мовників, а й обговорили проекти стратегічних документів (статуту ПАТ НСТУ, місію і принципи діяльності суспільного мовлення в Україні тощо).

 

У семінарі взяли участь заступник голови юридичного відділу і відділу з міжнародних зв’язків ORF Йозеф Люссер з Австрії, експерт Ради Європи, колишній віце-президент Європейської мовної спілки Борис Бергант, телефоном відповів на запитання присутніх голова наглядової ради Грузинського суспільного мовника Грігол Гогелія. Також  у заході взяли участь генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, представники Держкомтелерадіо начальник управління внутрішнього аудиту Наталія Степанова та начальник юридичного відділу Таїсія Мировець, які розповіли пропроцес реформування, наголосивши на тих факторах, через які затягується створення юридичної особи ПАТ НСТУ.

 

За словами членів Наглядової ради НСТУ, семінар був надзвичайно корисним, особливо для тих, чия діяльність далека від сфери телебачення і радіомовлення. Крім того, члени НР змогли обговорити стратегію діяльності до створення юридичної особи ПАТ НСТУ. Було вирішено, що основна увага приділятиметься напрацюванню проектів підзаконних актів, необхідних для ефективної діяльності Суспільного мовлення в Україні.

 

Семінар організований проектами Ради Європи та ЄС «Зміцнення свободи слова медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні» та «Свобода медіа в Україні».

фото надані Офісом Ради Європи

comments powered by Disqus