Радіо «Культура» мовитиме у виїзній студії на «Книжковому Арсеналі»

Ефіри наживо відбуватимуться на другому поверсі неподалік від сцени «Сфера», йдеться  на сайті УР.

У вечір відкриття «Книжкового Арсеналу» ефір проведе продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська. Ведучими всіх інших радіоефірів на «Книжковому Арсеналі» стануть Олена ГусейноваЛеся Воронина та Павло Вольвач. Також наживо працюватимуть двоє ведучих ранкових ефірів, які мають авторські програми, зокрема і з мистецької тематики – Василь Шандро та Андрій Любіч.

Продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська вважає, що виїзна студія для радіо «Культура» є унікальним досвідом. «Ми не лише транслюватимемо подію наживо, а й створюватимемо власний продукт –   програми інтерв’ю. Частину ефірів можна буде почути також на хвилях Першого каналу Українського радіо та побачити на телеканалі UA: Культура», – сказала вона.

Віднедавна під час прямих ефірів можна не лише телефонувати у студію, а й писати запитання у Viber.

«Почути найвідоміших письменників, поставити їм запитання, зачепити найрезонансніші літературні та мистецькі теми року будуть у прямому ефірі топові ведучі радіо "Культура" на "Книжковому арсеналі". Крім того, Суспільне радіо виходить за межі студії. Будь-який відвідувач фестивалю зможе поспостерігати за роботою ведучих наживо», –   зазначив генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Ірина Славінська додала, що «родзинкою стануть дві години ефіру, що їх проведуть колеги з музичної редакції: таким чином матимемо нагоду подивитися на головну літературну подію року з більш музичного ракурсу. Дуже важливим досвідом для всієї команди Суспільного мовлення є те, що над програмою нашого майданчику разом працюють редакції радіо "Культура" та телеканал "UA: Культура"».

Нагадаємо, минулого року у програмі «Книжкового Арсеналу» було чимало заходів, пов’язаних зі світом медіа.

Фото: сайт artarsenal.in.ua

comments powered by Disqus