Програму «Книга. UA» на «UA: Першому» вестиме Євгеній Стасіневич

Про це повідомив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Юрій Макаров в ефірі програми «РадіоДень», яка вийшла в ефірі 28 грудня на телеканалі «UA: Перший» та «Українському радіо».

«У новому сезоні після довгої перерви з’явиться новий ведучий і це буде молодий Євген Стасіневич. Для когось це культовий літературний критик, надзвичайно харизматичний, парадоксальний. Він із нашими цінностями», – сказав Юрій Макаров.

Він додав, що програму «Книга.UA» запускала ще  Марина Бондаренко, пізніше кілька разів мінявся склад.

«Книга.UA» виходить щонеділі о 22:45, стартувала в ефірі 2008 року. Остання програма вийшла 3 грудня 2017 року.

Євгеній Станісевич навчався у НаУКМА на спеціальності «Філологія. Теорія, історія літератури та компаративістика» (бакалавр 2011 р., магістр 2013 р.). Від 2013 року аспірант у «Києво-Могилянської Академії», тема дисертації — «Явище пограниччя у творчості Б. Шульца, Й. Рота і Б.-І. Антонича». Євген Стасіневич був куратором літературного лекторію «Читати/говорити: лекторій» на Книжковому арсеналі 2017 року. Працював оглядачем відділу АРТ інтернет-видання INSIDER. Читає лекції на різноманітні літературні теми в бібліотеці «bOtaN». Працює лектором «Bartleby&Co», «Культурного проекту», школи арт-журналістики «ПравоПис».

Фото: Facebook-сторінка Євгенія Стасіневича

comments powered by Disqus