Програма Майкла Щура вийде без Щура

Facebook

Про це сайту «Детектор медіа» сказали в керівництві Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«Замін іншим контентом не буде. Команда каже, що з двома випусками впорається, а якщо затягнеться – виручать інші ведучі: Яся (співведуча Майкла Щура Ярослава Кравченко – Ред.), наприклад», – повідомило джерело у НСТУ.

Майкл Щур (комічний персонаж, який придумав Роман Вінтонів) перебуватиме на зборах до 20 діб. 

Нагадаємо, 3 грудня член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за суспільно-політичний напрям діяльності, Роман Вінтонів вирушив як резервіст на збори, які проводить Генштаб Збройних сил України у зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні. Роман Вінтонів щонеділі о 21:35 з’являється в ефірі «UA: Першого» в комічному образі Майкла Щура у програмі «#@)₴?$0 з Майклом Щуром». 3 грудня голова правління НСТУ Зураб Аласанія у коментарі «Детектору медіа» щодо наступного випуску програми зазначив: «Для прийняття конкретного рішення замало інформації. Програмному відділу поставлено завдання до вечора підготувати пропозиції по заміні, яка може не відбутися». Також у незалежній транснаціональній мультимедійній телерадіокорпорації «Телебачення Торонто», яка для Суспільного виробляє програму «#@)₴?$0 з Майклом Щуром», повідомили сайту «Детектор медіа», що планують у наступну неділю, 9 грудня, випуск програми.

Як писав «Детектор медіа», журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість – канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на сайті YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин». З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою виробляє програму «#@)₴?$0», яка виходить по неділях на трьох мовниках – «UA:Першому», каналі «24» і «Громадському».

14 жовтня на «UA: Першому» розпочався третій сезон програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

comments powered by Disqus