Програма Майкла Щура повернеться на «UA: Перший» після новорічно-різдвяних канікул

Наразі Майкл Щур із новою програмою взяв перерву на три тижні. Шоу, яке з 6 листопада 2016 року виходило на телеканалі щонеділі о 22:00, не було в ефірі 1 і 8 січня, а також не заплановане у телепрограмі на 15 січня.

Майкл Щур повідомив сайту «Суспільне мовлення», що готує випуск на 22 січня.

Заступник гендиректора НТКУ Олександр Мельничук, який відповідає за формування програмної сітки мовлення телеканалу, інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм також підтвердив інформацію, що програма з Майклом Щуром виходитиме на «UA:Першому».

«З Щуром все нормально - всі були на святкових канікулах. Вчора з Романом перетнулися випадково  в коридорі - все нормально, ніяких проблем», – сказав  Олександр Мельничук і звернув увагу, що в січні багато пам’ятних дат, що вимагають спецпрограмування.

Нагадаємо, Роман Вінтонів придумав особистість канадського журналіста Майкла Щура, якого з 2013-го року  глядачі бачили у програмах «АЄОА» та «Утеодин». У липні 2015 року Романа Вінтоніва призвали на службу до ЗСУ. З армії Майкл Щур повернувся 18 жовтня й одразу приступив до роботи над новою програмою«#@)₴?$0». Нова програма виходить по неділях на трьох мовниках – «UA:Першому», каналі «24» і «Громадському», також на Youtube-каналі «Телебачення Торонто».

Фото з сторінки Facebook Майкла Щура

comments powered by Disqus